ДТЕК Дніпровські електромережі відновив електропостачання села в Апостолівському районі, що постраждало від обстрілів

Аварійні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі провели ремонт мереж та відновили роботу важливої ​​електролінії Апостолівського району на кордоні з Херсонською областю, яка була пошкоджена внаслідок бойових дій.

Це дозволило відновити електропостачання для 80 сімей, а також запустити роботу насосної станції та повернути воду до будинків 852 мешканців.

Внаслідок артилерійського обстрілу 4 квітня було виведено з ладу повітряну лінію напругою 6 кВ в одному із сіл Апостолівського району на кордоні з Херсонською областю. Провід був перебитий уламками снаряда (фото). Це призвело до знеструмлення частини вулиць, а також місцевої насосної станції, що забезпечує мешканців питною водою.

До відновлення було залучено три аварійні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі. До робіт приступили щойно енергетики отримали можливість безпечно їх виконувати.

На цей час роботу лінії відновлено. Це дозволило повернути подачу питної води до 852 приватних житлових будинків. Також здійснили ремонт електричних мереж на п’яти вулицях села. Світло повернули до будинків 80 сімей.

Вже протягом двох тижнів практично щодня територія та населені пункти Апостолівського району зазнають обстрілів артилерійськими снарядами з території Високопільського району Херсонської області.

Компанія постійно співпрацює з Територіальною обороною та Збройними силами України для отримання доступу до місць пошкоджень.

Ремонтні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі переведені в аварійно-відновлювальний режим роботи та готові оперативно повертати світло у разі вимкнення. Працівники мають спеціальні інструкції з роботи у кризових ситуаціях та забезпечені усім необхідним для відновлення роботи обладнання у разі пошкоджень через бойові дії.

Використовуйте лише офіційні канали інформації та зберігайте спокій. Наші фахівці готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: соцмережі, кол-центр (056/066/067/063) 790-99-00, чат-боти Viber та Telegram та Viber-канал інформування «ДТЕК info ДНЕМ».

Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним.