На Дніпропетровщині громада хоче вирощувати цукати з овочів та фруктів

Дві території Дніпропетровщини борються за вихід до фіналу конкурсу «Неймовірні села України 2020». Онлайн-голосування триватиме до 1 листопада. Загалом потрапити до п’ятірки кращих прагнуть 15 сіл із різних регіонів країни. Вони представили власні бізнес-проєкти. Переможець отримає на реалізацію задумів 100 тис грн. Про це сповістили в департаменті економічного розвитку Дніпропетровської ОДА.

«Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України» проходить п’ятий рік поспіль. Цьогоріч організатори отримали 212 бізнес-проєктів із різних куточків країни. До етапу онлайн-голосування пройшли 15-ть. Серед них – і два села Дніпропетровщини: Андріївка Покровської ОТГ і Маломиколаївка – Миколаївської громади. Наразі вони борються за вихід до фіналу, де змагатимуться за головний приз – 100 тис грн. Ці кошти виділить переможцю головний партнер конкурсу – Посольство Королівства Нідерландів в Україні», – зазначили в департаменті економічного розвитку Дніпропетровської ОДА.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

У селі Андріївка Покровської ОТГ прагнуть забезпечити якісним молоком учнів місцевої школи. Мета фермерів – встановити у їдальні навчального закладу два молокомати, які розливатимуть у склянки молоко. Бізнес-проєкт переслідує відразу дві мети: забезпечити дітей харчуванням із високим вмістом вітаміну D і кальцію та заохотити селян реалізовувати молоко через кооператив за вигідною ціною.

А громада Маломиколаївки хоче налагодити виробництво цукатів із овочів та фруктів. Для цього – придбати необхідне обладнання. Головна «фішка» села – гарбуз. Кабаки вирощують ледве не в кожному домогосподарстві. Проводять і гарбузові фести.

Проголосувати за бізнес-проєкти сіл можна онлайн за посиланням. Це слід зробити до 1 листопада. Після – 5 сіл-фіналістів захищатимуть власні бізнес-плани перед членами Експертної ради конкурсу.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!