Двом дніпрянам Верховна Рада призначила іменну стипендію

Двом молодим дніпровським науковцям призначена іменна стипендія Верховної Ради України. Щомісячна грошова винагорода – 2 тис грн. Виплачуватимуть її протягом року, повідомили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

Серед щасливчиків – 35-річний доктор наук Дніпровського державного аграрно-економічного університету Андрій Пугач. Основна царина його наукової діяльності – інновації в сільськогосподарському машинобудуванні.

«Приємно вражений, – поділився молодий професор. – На стипендію мене висунула Вчена рада університету. Брали до уваги різні показники, серед яких і кількість наукових статей, і захист докторської. На моєму рахунку кілька перемог в обласному конкурсі «Кращий молодий вчений». Свого часу здобував і стипендію Кабміну. На досягнутому зупинятися не планую».

Також стипендії Верховної Ради удостоєна й кандидат фізико-математичних наук Національного гірничого університету Ольга Купенко.

«Вперше подалася на всеукраїнську стипендію – і така вдача. Дуже рада», – сказала науковець.

Загалом у 2018-му парламентські іменні стипендії призначені 30 науковцям України. Її призначають щорічно найталановитішим молодим ученим.