Експерти назвали переваги вживання зеленого чаю перед сном

Зарубіжні експерти перерахували переваги вживання зеленого чаю перед сном. Одним з них є поліпшення здоров’я серця.

Зелений чай – це напій, підданий мінімальній ферментації, в зв’язку з чим в ньому максимально зберігаються корисні складові, серед яких велика кількість антиоксидантів, що уповільнюють процес старіння організму. Експерти впевнені, що дар природи особливо корисно пити перед сном, враховуючи при цьому зимовий період, про це пише Жіночий Світ.

Зокрема, зелений чай допомагає розслабитися і знизити ризик розвитку серцево-судинних захворювань, при зазначених же проблемах знижується ймовірність ускладнень. Його любителі можуть убезпечитися і від інсульту. Дуже важлива його перевага – захист від онкологічних хвороб.

Випивання зеленого чаю перед сном допомагає уникнути безсоння і отримати більш якісний сон, що дозволяє прокинутися в гарному настрої без млявості. Напій також покращує роботу головного органу центральної нервової системи за рахунок позитивного впливу на судини мозку.

У цьому ж списку достоїнств і зниження ризику підхопити застуду. Він же сприяє виведенню токсинів з організму, що безпосередньо позначається на поліпшенні зовнішнього вигляду. Бажаючим схуднути він теж буде корисний, так як склад покращує обмін речовин, за рахунок чого відбувається спалювання жиру.

Серед інших переваг: стимулювання роботи кишечника і підтримання здоров’я зубів, плюс – мінімізація неприємного запаху з рота. В кінцевому рахунку зелений чай допомагає уникнути різного роду хвороб, тим самим знижуючи ймовірність передчасної смерті.

фото: з відкритих джерел