Електромонтери Дніпровських електромереж врятували двох поранених лелек

На Дніпропетровщині електромонтери ДТЕК врятували двох поранених лелек – пташеня, що випало з гнізда, та дорослого птаха з пошкодженим крилом.

Обох відвезли до притулку для тварин, де про них подбають та підлікують. Незважаючи на війну та зосередження всіх зусиль на відновленні пошкодженої електроінфраструктури після обстрілів, енергетики не припиняють дбати про птахів, що гніздяться на електроопорах.

#ЛелекаВгніздіМирвУкраїні – під таким гаслом упродовж весни та літа аварійні бригади обстежували вцілілі гнізда на захисних платформам. Восени, якщо дозволить ситуація, продовжать проєкт #Лелеченьки і встановлять по області ще 10 безпечних гнізд.

Фахівці ДТЕК Дніпровські електромережі під час виконання робіт в селі Писарівка дізналися від місцевих  жителів, що з гнізда, укріпленого минулоріч в рамках проєкту #Лелеченьки, випало пташеня. Воно пошкодило крило та лапу. Енергетики визвалися допомогти і доправити пташеня на лікування у притулок для тварин. Коли лелека достатньо одужає, його випустять на волю – у звичне середовище існування.

Разом з ним, на прохання місцевих мешканців, енергетики відвезли до притулку ще одного пораненого, але вже дорослого птаха. Минулого року його знайшла біля села місцева родина. Через пошкоджене крило він не зміг полетіти на південь і залишився з людьми. Тепер у притулку лелеці нададуть належний догляд та турботу.