Енергетики ДТЕК відновили електропостачання в будинки, котрі були без світла через обстріли

Протягом останнього тижня аварійно-відновлювальні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі повернули електрику у 29 населених пунктів Дніпропетровської області, знеструмлених в результаті обстрілів.

Знову зі світлом – майже 14 тисяч родин, які були без живлення через пошкоджені електромережі. У деяких населених пунктах світло доводилось повертати 3 і більше разів через регулярні ворожі атаки.

За минулий тиждень Дніпропетровщина зазнала неодноразових атак від ворога, які призводили до пошкодження електромереж, підстанцій та відключення світла у мешканців області. Не зважаючи на постійні обстріли, аварійні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі оперативно лагодять пошкоджені ворогом лінії та обладнання. Роботи проводять одразу як отримують дозвіл від ЗСУ та Служби з надзвичайних ситуацій.

Протягом останнього тижня енергетики повернули світло 13 853 родинам у 29 населених пунктах Дніпропетровщини.

Тільки за останню добу відновили електропостачання для понад 5 тисяч родин у 15 населених пунктах Нікопольського району, який знову зазнав масованих обстрілів ворога.

Аварійні бригади енергетиків безперервно працюють, щоб оперативно відновлювати електропостачання населених пунктів області, які постраждали через бойові дії. З початку повномасштабного вторгнення російської федерації енергетики відновили електропостачання майже для понад 68 тисяч осель. Переважно – у Криворізькому та Нікопольському районах, які зазнають регулярних ворожих обстрілів.