За тиждень ДТЕК відновив електропостачання майже для 2 тисяч клієнтів у Дніпропетровській області

Протягом тижня, з 2 по 8 травня, Дніпропетровська область регулярно зазнавала ворожих обстрілів, через що пошкоджувалась енергоінфраструктура області.

Аварійні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі повернули світло у 1 905  домівок, які постраждали від бойових дій.

За минулий тиждень, з 2 травня, електромонтери ДТЕК відновлювали електропостачання у Криворізькому районі на межі з Херсонщиною, де тривають активні бойові дії. За тиждень вдалося повернути світло для 1905 родин. У деякі населені пункти електропостачання доводиться повертати по декілька разів через регулярні обстріли та пошкодження електрообладнання.

Фахівці ДТЕК продовжують відновлювати електропостачання в районах Дніпропетровщини. 9 травня енергетики ДТЕК проводять роботи з ремонтів мережі у в одному з населених пунктів Криворізького району, який вже не вперше зазнав обстрілів.

З початку війни ремонтні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі переведені в аварійно-відновлювальний режим роботи та готові оперативно повертати світло під час відключень. У разі пошкоджень через бойові дії працівники мають спеціальні інструкції щодо роботи в кризових ситуаціях та забезпечені всім необхідним для відновлення роботи обладнання.

Як повідомлялося раніше, з 20 квітня відновили свою роботу центри обслуговування клієнтів (ЦОК) ДТЕК Дніпровські електромережі у Дніпрі, Кривому Розі, Кам’янському, Нікополі та Павлограді.

Використовуйте лише офіційні канали інформації та зберігайте спокій. Наші фахівці готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: соцмережі, контакт-центр +38 (056/066/067/063) 790-99-00, 0-800-301-497, чат-боти Viber та  Telegram та Viber-канал інформування «ДТЕК info ДНЕМ».

Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним.