Енергетиків Дніпропетровщини захистять від нападу тварин (Фото)

У Новомосковську поліцейські-кінологи показали енергетикам, як захиститися від нападу собак. Адже саме контролери та електромонтери мають великий ризик стати жертвами нападу чотирилапих охоронців своїх абонентів, або бродячих собак у сільській місцевості. Повідомляють в ГУ НП України у Дніпропетровській області.


14 лютого керівництво Новомосковської районної електромережі ініціювало проведення спільного заходу із запрошенням поліції, поліцейських-кінологів, кінологічної служби України, представників військкомату та працівників організації, яка надає послуги населенню у галузі електропостачання.
За словами начальника Новомосковської районної електромережі Сергія Чистякова, за останній рік було встановлено 4 нещасні випадки нападу собак на працівників організації.
Про те, як убезпечити себе від нападу бродячих, бездомних та дворових собак під час виконання своїх обов’язків працівниками РЕМ детально та наглядно показали старший інспектор кінологічного підрозділу ГУНП лейтенант поліції Олена Приткова-Козак із залученням інспекторів-кінологів Кінологічної Служби України.
Керівник служби Юрій Притков поділився із присутніми правилами спілкування із собаками, про ознаки, які вказують на агресивне налаштування тварини. Також згадав про випадки, коли людина сама провокує агресію тварини. Потім для енергетиків підготували показовий виступ поліцейської службової вівчарки Венді, яка залучається на виїзди на місце події разом з правоохоронцями.
Наприкінці зустрічі всі охочі мали можливість під доглядом досвідчених інструкторів, із використанням спеціального захисту, спробувати себе у ситуації можливого нападу та скористатися набутим досвідом під наглядом спеціалістів.

Фото — прес-служби ГУ НП України у Дніпропетровській області.