У Дніпрі запрацювало «творче» комунальне підприємство

14 лютого у Дніпрі, у Музеї українського живопису, презентували Школу сучасного образотворчого мистецтва та дизайну ім. Вадима Сідура. Це — нове комунальне підприємство. Напрям діяльності установи – сфера культури та образотворчого мистецтва, розвиток дизайну міського простору, підтримка талановитих молодих митців, дизайнерів і архітекторів.  Повідомляють у прес-службі міської ради.

«Ця школа – не установа освіти у звичайному розумінні цього слова. Це творча платформа для створення умов, практичної допомоги всім талановитим і небайдужим до візуального образу Дніпра митцям. Тут акумулюватимуться нові ідеї творчих людей, які бажають змінити обличчя міста», – сказав керівник Художньої ради при міському голові, заслужений діяч мистецтв України Григорій Гельфер.

Зі свого боку директор Школи сучасного образотворчого мистецтва та дизайну ім. Вадима Сідура Людмила Тверська зазначила: школа буде майданчиком обміну знаннями, досвідом, творчим баченням і для вже знаних митців, і для молодих людей, які тільки-но закінчили навчання або ще навчаються.

Під час заходу також було презентовано перший проект новоствореного комунального підприємства – «Дніпро ХХІ.0 – креативне місто». Під час виставок, презентацій, конкурсів у рамках проекту всі охочі архітектори, дизайнери, художники матимуть можливість представити свої ідеї щодо модернізації сучасного простору Дніпра.