Фахівці АТ «Дніпропетровськгаз» з початку року повірили майже 5 тис. побутових лічильників газу

АТ «Дніпропетровськгаз» — підприємство критичної інфраструктури, яке не припиняло свою роботу з початку війни. Усі підрозділи компанії продовжують виконувати свою роботу, аби й надалі забезпечувати мешканцям Дніпропетровщини безпеку та комфортні умови життя.

Одним із відділів, який активно працює, є відділ обслуговування вузлів обліку газу управління метрології, який займається повіркою, заміною побутових лічильників газу.

Природний газ є важливим енергетичним ресурсом для нашої країни, який завжди потребує раціонального використання та точного підрахунку. Важливо розуміти, що планова повірка лічильника, яку проводять фахівці газорозподільної компанії, дозволяє кожному споживачеві отримати достовірний облік газу та забезпечує коректне нарахування обсягів використаного блакитного палива.

За перші чотири місяці 2022 року працівники відділу обслуговування вузлів обліку газу управління метрології АТ «Дніпропетровськгаз» спільно з представниками ТОВ  «УКРСТАНДАРТ СЕРВІС» повірили майже 5 тис. побутових лічильників газу. Із них більше 2,5 тис приладів виявилися непридатними. Вони були замінені на нові за рахунок компанії.

За термінами повірки, як правило, слідкують спеціалісти управління метрології АТ «Дніпропетровськгаз». Наші фахівці заздалегідь попереджають споживачів про проведення таких робіт, узгоджують дату й час. Нагадуємо, що всі працівники АТ «Дніпропетровськгаз» одягнені у спецодяг з логотипом компанії, мають при собі посвідчення працівника з власною фотографією та печаткою підприємства, а також пересуваються на автомобілях з брендовим логотипом.

Дякуємо кожному клієнту, хто вчасно сплачує за розподіл газу у цей складний час. Таким чином ви робите свій вклад у підтримку економіки країни та нашого регіону!

Працюємо далі та наближаємо нашу перемогу!