Фахівці ДСНС дбають про збереження врожаю на зернових полях

Вберегти вирощений врожай від вогню – задача не лише аграріїв, а й населення. Особливо це стосується громадян, які мешкають біля зернових полів.

З метою попередження пожеж на полях та прилеглих до них територіях, внаслідок людської недбалості, рятувальниками була проведена інформаційно-роз’яснювальна робота серед мешканців міста Покров.

Оскільки в цю пору року, як правило, настає дуже високий рівень пожежної небезпеки, існує висока вірогідність займання відкритих територій, частиною яких є й зернові поля, розміщені неподалік населеного пункту.

Тому, фахівці ДСНС звернулись до мешканців із закликом дотримуватись правил пожежної безпеки та в жодному разі не здійснювати навмисне випалювання сухої рослинності, особливо неподалік засіяних полів. Полум’я, особливо при сильному вітрі, швидко розповсюджується з одного поля на інше, а приборкати таку пожежу дуже складно.

Також містян суворо попередили про заборону викидання недопалків на суху підстилку, бо така несвідома поведінка часто призводить до пожежі.

В розмові з дітьми фахівці Служби порятунку «101» нагадали про заборону гри із сірниками та запальничками.

По завершенню бесіди, громадянам вручили інформаційні листівки з корисною інформацією та наголосили – якщо ви помітили займання на полі або коло нього, не зволікайте, одразу телефонуйте до Служби порятунку за номером «101» та вкажіть місце пожежі!

Головне управління ДСНС України

у Дніпропетровській області