«Філадельфія» — «Інтер Майамі»: як закінчиться протистояння?

В групі А пройде другий тур і ми підготували прогноз на поєдинок між «Філадельфією» і «Інтер Майамі». Чи зіграють суперники також акуратно, як і в попередніх матчах?

«Команда Джима Кертіна приємно здивували на старті групового етапу, так як вдалося набрати три очки в матчі проти «Нью-Йорк Сіті». Здавалося, що «городяни» швидко зламають оборону суперника, який змушений був діяти на контратаках, правда на 63 хв така стратегія спрацювала», — повідомляють в vse-pro-sport.com.ua.

Алехандро Бедойя вивів свій клуб вперед після швидкої атаки. Гру капітана взагалі можна назвати однією з кращих в цьому протистоянні і тепер дуже важливо утримати високий темп.

Футбольний клуб з Майамі може бути задоволеним своїм виступом в останній зустрічі, правда не результатом. Хлопці Дієго Алонсо боролися за три очки з «Орландо Сіті» і поступилися з рахунком 1-2.

На поле ми побачили рівну гру, проте в кінцівці удача все ж була на боці «левів». Луїш Нані на 97 хв краще за всіх зорієнтувався у штрафному суперника і забив вирішальний гол.

Було помітно, що в перших матчах команди кілька грали з обережністю, хоча «Філадельфія» і «Інтер Майамі» діяли другим номером. На наш погляд, суперники знову виберуть тактику від оборони, так як «Юніон» це допомогло набрати три очки, а підопічним Дієго Алонсо поки важко змагатися на рівних з досвідченими клубами.