Форум «Україна 30» повернувся: національний діалог про важливе знову в прямому ефірі

Форум «Україна 30» повернувся після карантину. Тема першої зустрічі – безпека країни. З 11 по 13 травня про це говоритимуть перші особи держави, посадовці, вітчизняні та міжнародні експерти, представники громадськості та дипломатичного корпусу. Подивитися форум можна онлайн.

«Після вимушеної карантинної паузи форум «Україна 30» нарешті відновлює свою роботу. А разом з нею – і всеукраїнський діалог про найголовніші теми в житті нашої незалежної України», – наголосив Президент Володимир Зеленський.

Він нагадав,  що в лютому і березні на форумі говорили про COVID-19, тарифи, правосуддя, малий та середній бізнеси, культуру, інфраструктурні проєкти.

«Тема цього форуму, на мою думку, для України є найголовнішою. І сьогодні, і завтра, і завжди. Без неї все інше буде неможливе. І ця тема – безпека країни», – підкреслив Глава держави.

На форумі серед іншого йтиметься про стратегію нацбезпеки країни, вступ до НАТО, інформаційну та кібербезпеку, армію, міграційні процеси.

«З початку війни на Дніпропетровщині зародився потужний волонтерський рух. Тут знайшли нову домівку тисячі переселенців. З області на фронт відправилося найбільше бійців. Вони і зараз надійно боронять нас від агресора. Тема безпеки – найактуальніша для кожного мешканця регіону», – сказав заступник голови Дніпропетровської ОДА  Сергій Карпенко.

Форум «Україна 30. Безпека країни» триватиме у Києві з 11 по 13 травня. Більше інформації та пряма трансляція – на сайті.