У Дніпрі розквітла алея дерев неймовірної краси (відео)

У Дніпрі кожної весни територія студмістечка Університету залізничного транспорту стає найпопулярнішим місцем. Сотні людей кожного дня приїздять сюди, аби побачити, як квітнуть сакури.

Охочих подивитися на неймовірне цвітіння східних дерев — чимало. Практично цілодобово тут працюють фотографи — можливість зробити світлини на такому ідеальному природному фоні випадає всього раз на рік, повідомляє 11 канал.

Перші японські вишні у студмістечку з’явилися приблизно чверть століття тому. Нині ж на території з півсотні сакур і щороку їхня кількість збільшується. Пані Алла вирощує тут дерева вже 15 років. Ця алея — справа рук жінки та її підлеглих.

Вона каже: майже 100% саджанців приживаються. Тож посадити дерево — не надто трудомісткий процес, а от зберегти та виростити — інша справа.

За довгі роки існування алей сакур що тільки не робили — й викопували дерева, й гілки обламували, й витоптували тюльпани та троянди, що ростуть поруч. Тож відвідувачів дуже просять поводитися цивілізовано й не перетинати заборонні стрічки. Цвітіння сакур зазвичай триває два тижні, тож жителі Дніпра та гості міста ще мають час, аби насолодитися красою.