Гаррі Поттер, батьки і костюми: як жителі Дніпра планують відзначати Новий рік

Новий рік та Різдво – улюблені свята багатьох жителів Дніпра. У кожної родини – свої звичаї та традиції. Напередодні свята ми вирішили поцікавитися, як дніпряни планують провести ці святкові дні.

Вікторія Голосна, актриса хору Дніпропетровського академічного театру опери та балету:

— Іще в дитячому садочку я, немов природжена актриса, завжди була Снігуронькою. Навіть коли почала працювати в театрі опери та балету, теж кілька років поспіль грала цього персонажа. Можу упевнено сказати, що вже понад 15 років я — професійна Снігуронька, не рахуючи дитячі часи. У мене вдома є і костюм онуки Діда Мороза. Тож завжди вітаю своїх родичів та їхніх діток, намагаюся дарувати їм радість, святковий настрій, аби він продовжувався не тільки у період новорічних свят, але й зберігався та примножувався якомога довше. Ось така в мене традиція.

Ілля Кулачук, тренер персональних та групових тренувань із напряму «CrossFit»:

— Новий рік для мене — це насамперед підбиття підсумків, чого я досяг за цей рік та з якою метою. Також завжди визначаю мету на наступні 12 місяців. Дуже важливо окреслювати чіткі плани, а не «пливти за течією». Вважаю, що новорічні свята — найкращий для цього час. Звичайно, це сімейне свято, тому і зустрічатиму його у колі сім’ї, з близькими для мене людьми! Увесь рік ми кудись поспішаємо, працюємо, кожен — у своїх турботах, тому новорічні свята дають нам можливість зупинитися і приділити час рідним. Я і моє оточення досить сучасні, тому кожного Нового року ми знаходимо якийсь новий спосіб відзначати свята. А ще щозими я обов’язково переглядаю всі частини «Гаррі Поттера». Ось це точно моя традиція!

Вікторія Даценко, доцент Університету митної справи та фінансів:

— Я вважаю, що Новий рік — це сімейне свято. Ми зазвичай збираємось у батьків, у мене є 2 сестри та 7 племінників. Тож свята завжди проходять весело. Обов’язково є 2 ялинки, на першому та другому поверхах. Другий — це дитячий простір, там — подарунки, а на першому ми готуємо сюрпризи для батьків, а вони — для нас. Це весело, ми багато граємо, також в інтелектуальні ігри. Наша найулюбленіша гра — числове лото. Звичайно, загадуємо бажання і віримо, що усі вони здійсняться. А ще наш дідусь переодягається у костюм Діда Мороза, щоб привітати онуків.