Гімнастки з Дніпропетровщини вразили своїм тріумфальним виступом

Чергове поповнення спортивних трофеїв для міста зробили гімнасти з Покрова Дніпропетровської області.  9-10 листопада вони взяли участь у Всеукраїнському турнірі » Олімп — 2018», що проходив у Чернігові. Загалом між собою змагалися 73 представниці цього складного виду спорту з таких міст як Ніжин, Сновськ, Чернігів, Новгород-Волинський. Повідомляють у прес-службі Покровської міської ради.

Не дивлячись на серйозну конкуренцію, вихованки тренерів Ірини Смирної, Оксани Клобукової, Ніни Колпакової з честю представили ДЮСШ ім. Дані Дідіка і показали високі результати.

В особистому заліку на найвищу сходинку п’єдесталу піднялися Дарія Панченко, Софія Потайчук, Вероніка Сисолятіна і Ксенія Колпак. Срібними медалями відзначились Софія Мельник і Софія Боднарська, а бронзові нагороди вибороли Софія Руденко, Альбіна Головатюк і Валерія Куликова.

Призові місця наші спортсменки вибороли і у фінальних виступах з окремих видів багатоборства. Золоті медалі у вправах на брусах отримали Дарія Панченко та Софія Мельник і бронзова нагорода у нашої Софії Боднарської.

У вправах на колоді срібло дісталося Олександрі Козуб і треті місця у Дарії Панченко, Вероніки Сисолятіної та Софії Боднарської. Щодо вільних вправ, то тут ще одне І місце в активі Дарії Панченко, і третьою в даній дисципліні стала Софія Мельник. У вправі “стрибок” бронзу для команди Покрова принесла Альбіна Головатюк.