Гліб Пригунов: «Ми маємо запобігти «відтоку мізків» з країни»

Голова Дніпропетровської обласної ради дав прес-конференцію, на якій детально розповів про конкурс «Премія Дніпропетровської обласної ради». Конкурс заснований для відзначення та матеріального заохочення молодих мешканців області за досягнення у різних сферах суспільного життя, професійній діяльності, активну участь у розбудові регіону. Конкурс проводиться вже вдруге.

Минулого разу переможцями стали 39 людей: журналісти, лікарі, аграрії, громадські діячі, науковці, викладачі та інші. Гліб Пригунов відмітив, що конкурс ще раз довів наявність великої кількості талановитої та працьовитої молоді у нашій області.

«Наша премія – це відзнака за їхню наполегливу роботу. Ці люди мають розуміти, що потрібні державі і суспільству», – зазначив голова обласної ради.

За його словами, цього разу умови та правила проведення конкурсу будуть удосконалені. Принцип голосування змінений повністю, аби унеможливити фальсифікації. На офіційному сайті облради впроваджена система ID – ідентифікації. Може бути використаний електронний цифровий підпис або BankID. У конкурсі можуть взяти участь громадяни України віком від 14 до 35 років, що прописані на території Дніпропетровської області. Усього планується нагородження в 11 номінаціях: за внесок у розвиток місцевого самоврядування, героїчні вчинки, соціально – правовий захист сім’ї, виробничі досягнення, внесок у розвиток аграрно – промислового сектора, досягнення у науковій і педагогічній діяльності та інші. Також, вперше у цьому році була впроваджена номінація «Юні дарування Дніпропетровщини» для молоді у віці від 14 до 17 років включно.

З подробицями конкурсу, переліком документів та іншими умовами для номінантів, можна ознайомитись на сайті Дніпропетровської обласної ради за посиланням.