60 внутрішньо переміщених осіб зі сходу країни отримають житло у Верхньодніпровську

У м. Верхньодніпровськ для проживання внутрішньо переміщених осіб із Луганської та Донецької областей капітально відремонтували та перепланували гуртожиток коледжу державного аграрно-економічного університету, який до цього пустував близько десяти років.

гуртожиток у Верхньодніпровську
Тепер у приміщенні розташовані 26 однокімнатних квартир на 7 блоків, є гаряча та холодна вода, системи каналізації та водовідведення, електроопалення, встановлені металопластикові вікна та двері. До заселення вже готові 42 чоловіки. Загалом відремонтоване приміщення розраховане на 60 осіб. Всього ж на території Верхньодніпровського р-ну проживають близько 100 переселенців.

гуртожиток у Верхньодніпровську
«Люди, що постраждали від воєнних дій на сході України мають отримувати максимальну підтримку та допомогу. І найперша потреба громадян – житло. З цією метою в регіоні відібрано ряд об’єктів, які можна пристосувати під нормальне та якісне помешкання», — зазначив голова облради Гліб Пригунов.
Робота проводиться у співпраці з проектом ЄС/ ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – III». Загальна вартість об’єкту склала 1 млн 419 тис.грн. З них, 200 тис. грн. – кошти обласного бюджету, 800 тис. грн. – фінансування ЕС /ПРООН, 100 тис. грн. – виділили з міського бюджету та 319 тис. з – бюджету Верхньодніпровського району.

Глеб Пригунов
Нагадаємо, що це вже третій об’єкт, який відремонтували та здали в експлуатацію під житло переселенцям в рамках співпраці регіону та ЄС ПРООН. Перші 2: гуртожиток Західно-донбаського професійного ліцею (м. Павлоград) та корпус терапевтичного віділення № 2 смт. Іларіоново (Синельниківський р-н) вже приймають переселенців. На завершальному етапі – ремонт приміщення райСЕС в смт Софіївка.

Добавить комментарий