Гліб Пригунов: «Ми повністю забезпечили область шкільними автобусами!»

У 2016 та 2017 роках органами місцевого самоврядування було прийнято рішення щодо створення 26 опорних навчальних закладів та їх філій, які оснащені сучасною матеріально-технічною базою.  Другим питанням постало забезпечення транспортування дітей шкільними автобусами.

Зараз у Дніпропетровській області забезпечено стовідсоткове безкоштовне підвезення понад 17 тисяч школярів 390 шкільними автобусами.

Сьогодні отримали 11 одиниць автотранспорту заклади загальної середньої освіти, які у 2017 році вжили заходи щодо модернізації освітньої мережі. За рахунок коштів обласного бюджету було придбано шкільні автобуси для шкіл Васильківської, Дніпровської, Петриківської, Петропавлівської, Томаківської, Юр’ївської, Криворізької райдержадміністрацій, для закладів загальної середньої освіти Новоолександрівської та Чкалівської сільських рад, а також Томаківської та Лихівської селищних рад. Загалом за останні два роки шкільний автопарк поповнився на 67 автобусів.

«Наступного року розпочнеться модернізація шкільного автопарку – заміна старих автобусів на нові», — підкреслив Гліб Пригунов.