53 школяра з Дніпропетровщини стали призерами всеукраїнської Олімпіади Геніїв

53 юних мешканця Дніпропетровщини стали призерами національного конкурсу «Genius Olympiad Ukraine 2022». 8 школярів отримали екоквитки – «путівки» на участь у міжнародному фіналі Олімпіади геніїв.

Він проходитиме влітку у США. Про це повідомили у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

«Олімпіада геніїв – це міжнародний конкурс екологічних проєктів для учнів 8-11 класів. Цьогоріч у національному фіналі взяли участь школярі з 23 областей України. Змагалися у 6 категоріях – наука, бізнес, креативне письмо, мистецтво, музика та короткометражний фільм. Свої роботи діти презентували фаховому журі дистанційно», – розповів директор департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОВА Олексій Полторацький.

Школярі Дніпропетровщини вибороли на всеукраїнській Олімпіаді 53 нагороди – 8 золотих, 13 срібних, 16 бронзових медалей. Та 16 почесних відзнак.

Серед переможців більшість – вихованці Дніпропетровського відділення Малої академії наук України.

«Наш осередок на конкурсі визнали одним з найкращих та найактивніших. 39 переможців, 7 з яких отримали «путівки» на міжнародний етап. Пишаємося вихованцями МАН та бажаємо подальших перемог», – сказала директорка Дніпропетровського відділення МАН України  Наталя Тягло.

Артем Образцов, Артем Шеламанов, Катерина Северина, Дар’я Назарченко, Ганна Кіцела, Аліна Рожковська, Стефанія Яровенко  та Софія Вознюк отримали екоквитки. Вони представлятимуть область на Глобальному фіналі у США.

«Перемогла у номінації «Креативне письмо» з розповіддю «Різдво 20ХХ року». Вона присвячена екологічним проблемам. Зокрема, відсутності системи переробки сміття в Україні», – поділилася переможниця Ганна Кіцела.

Загалом цьогоріч учасники GENIUS Olympiad Ukraine презентували майже 1 тис екологічних проектів.