Голова обласної ради про ситуацію на Дніпропетровщині на ранок

На території Дніпропетровської області немає ворожих військ. Безпекова, економічна та продовольча ситуація під контролем. Працюють підприємства та критична інфраструктура. Щойно дозволить погода, Дніпропетровщина розпочне посівну кампанію. Про це під час брифінгу повідомив голова обласної ради, заступник голови Ради оборони регіону Микола Лукашук.

«В цілому ніч минула спокійно. Були провокації ворога зі сторони Херсонського напрямку в селищі Мар’янське. Все ціле, жертв та постраждалих немає. Вигоріло лише 1-2 гектари очерету. Все під контролем. На території області – жодного окупанта. Збройні сили, Національна гвардія надійно дбають про нашу безпеку», – зазначив Микола Лукашук.

Наші новини в Telegram t.me/vestidpua

Від додав, що вправно та оперативно працюють правоохоронці та ДСНС. На ранок в усіх громадах спокійно, блокпости проїзні. Робота критичної інфраструктури – безперебійна. Відкриті магазини, аптеки, курсує транспорт.

Керівництво області на зв’язку з великим бізнесом. Працюють великі підприємства, гірничо-збагачувальні комбінати. Люди отримують зарплату, сплачуються до бюджету податки.

«Пропрацювали із головою Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентином Резніченком бюджет. Уся заробітна плата, зокрема, бюджетної сфери, виплачуватиметься за розкладом»,– запевнив Микола Лукашук.

Як тільки дозволить погода, в області розпочинатимуть посівну. Нині працюють над забезпеченням сільхозвиробників паливом. Працівників агросектору не призиватимуть. Їхня головна мета – подбати про майбутній врожай, наголосив Микола Лукашук.