Google Assistant навчився шукати музику по наспівуванню та насвистуванню мотива

Часто буває так, що в голові крутиться мотив якоїсь пісні, але ви не пам’ятаєте ні назви, ні слів, тому знайти її в мережі стає дуже складно. Google оновила Google Assistant, який тепер допоможе вам, навіть якщо ви не знаєте слова, виконавця і не володієте ідеальним слухом. Google Assistant навчився шукати музику по наспівуванню та насвистуванню мотива, повідомляє Itech.

Тепер можна попросити Google знайти пісню, просто наспівуючи її або насвистуючи мотив, причому Google Assistant відмінно справляється з різними сценаріями: коли користувач викладається по-повній, супроводжуючи запит словами, простими звуками типу «лалала» або просто «мукає» собі під ніс засівiший в голові мотив.

Досить запустити останню версію програми Google, натиснути мікрофон і запитати, що це за пісня. Після чого Google Assistant послухає вашу версію протягом 10-15 секунд і запропонує кілька варіантів на вибір. Ми вже перевірили – функція працює просто відмінно.

Для використання цієї нової функції вам не потрібен ідеальний слух. Google відзначає, що мелодія пісні схожа на відбиток пальця: кожна з них має свою індивідуальність. У Google створили модель машинного навчання, які дозволяють зіставити ваш гул, свист або спів з потрібним «відбитком пальця».

В даний час ця функція доступна англійською мовою для iOS і більш ніж на 20 мовах, для Android.