Гороскоп на серпень: Які сюрпризи нам приготували зірки

Серпень 2017 року буде характеризуватися різкими змінами емоційного фону. Багато представників зодіакального кола будуть кидатися з боку в бік, поривчастий бажаннями і прагненнями, але так і не зрозуміють, на що варто сконцентрувати зусилля. У підсумку місяць може пройти в порожніх клопотах, не принісши жодних істотних результатів. Пише 2017pik.pp.ua.

Для Овна

Початок місяця буде сприяти будь-яким вашим починанням. Овнам пощастить у коханні і на професійному поприщі, вони відчують в собі сплеск творчого потенціалу і зможуть проявити неабиякий розум. Варто скористатися цим шансом, так як вже до середини серпня Овни можуть відчути, що обставини змінилися далеко не в кращу сторону, а творчі пориви вщухли так само швидко, як і з’явилися. Кожна дія і думка будуть даватися їм з великими труднощами, так що справи, швидше за все, підуть зі скрипом. Другу половину серпня вам варто провести у відпустці, відмовившись від турбот і тривог на тихому курорті сімейного типу.

В особистому житті вас чекають небачені досі пристрасті. Одиноким Овнам такий розвиток подій буде на руку, а от для сімейних представників даного знаку прогноз несе скоріше негативне значення, так як друга половинка весь місяць буде влаштовувати бурю з-за будь-якого дріб’язкового приводу. У питаннях здоров’я приділіть увагу стану обмінної системи. Ваш різкий набір ваги може бути пов’язаний не з режимом харчування, а з гормональним збоєм.

Для Тельця

Початок місяця принесе напруженість в життя Тельців, які звикли до розміреного існування. Особливо обережними слід бути тим, хто зайнятий на ниві індивідуального підприємництва. Високий ризик загострення конкурентної боротьби і навіть несподіваних «підстав» з боку партнерів. Тельцям буде складно впоратися з усіма навалившимися справами поодинці, тому варто звернутися за допомогою і порадою до старим друзям чи рідним, думку яких ви цінуєте. Фінанси в серпні можуть заспівати романси, але в цьому випадку не варто відразу засмучуватися – недолік у грошах вбереже вас від надто ризикованих вкладень.

Відпочинок краще організувати в колі сім’ї чи близьких вам людей — самотні поїздки Тельцям категорично не рекомендовані. Вільні представники даного знаку не зможуть налагодити особисте життя – будь-яке знайомство, яке спочатку здасться перспективним, на повірку виявиться пустушкою. Зірки рекомендують приділити увагу стану опорно-рухового апарату. Хрустіння, які стали супроводжувати кожне ваше рух, скоріше всього, свідчать про відкладення солей.

Для Близнюків

Серпень стане для Близнюків непростим періодом. Майже кожна справа, за яку ви будете братися, закінчиться з непрогнозованим результатом. У Близнюків не буде ні сил, ні настрою, щоб боротися із зовнішніми обставинами, так що вони просто будуть покладатися на свого ангела-хранителя, перейшовши в розряд закінчених фаталістів. Є сенс не починати ніяких нових справ і не будувати важливих планів на серпень, перенісши все, що тільки можна, на наступний місяць. При цьому не можна сказати, що Близнюки будуть відчувати себе втраченими і переляканими.

Ці особи зможуть проявити воістину буддійське спокій і байдужість до всього, що відбувається. До речі, такий стан справ може не сподобатися вашій другій половинці, яка всіма правдами і неправдами спробує вас розбудити, посилаючись на гостру нестачу грошей. Близнюкам потрібно привести в порядок тиск, який може пустувати. Цілком можливо, що вам допоможе курс лікування народними засобами.

Для Раку

Астрологи прогнозують досить нервовий і динамічний місяць, який може вибити Раків зі звичної колії. Представники цього знака будуть незадоволені тим, що їм доведеться покинути затишну раковину і бути готовими до щоденних подвигів, але тільки так ви зможете зберегти позиції, досягнуті на професійному терені. Півень попереджає, що не можна втрачати голову і пускатися на авантюри. У серпні занадто високий ризик активізації шахраїв, а зустріч з ними гарантує вам втрату грошових коштів.

Одиноким Ракам астрологи рекомендують стати сміливіше – ваше особисте щастя буде безпосередньо залежати від зусиль, докладених до пошуку другої половинки. Імунна система порадує своєю відмінною роботою, а от неврози чекають вас на кожному кроці. Варто заздалегідь попередити можливість їх прояву, приймаючи вечорами розслаблюючу ароматичну ванну.

Для Лева

Леви опиняться в самій гущі подій, але, на жаль, не можна сказати, що вони будуть тільки приємними. Місяць може позбавити вас душевної рівноваги і привести в стан стресу і нервового розладу. Вихід лише один – не намагатися боротися з обставинами, які будуть сильніше вас. З усіма наслідками ви зможете розібратися пізніше, коли зірки нарешті займуть більш сприятливу позицію. На роботі будь-ваш крок буде супроводжуватися невдоволенням керівництва, так що не варто проявляти зайву ініціативу. Ваша друга половинка проявить себе з кращого сторони. Будинки сімейних Львів чекає тиша, спокій і підвищену увагу до їх монаршої персони. Обов’язково приділіть увагу дітям, які можуть зробити не занадто гарний вчинок по відношенню до шкільним товаришам. Зірки рекомендують Левам не скупердяйничать і витратити гроші на власне здоров’я – краще витратитися на обстеження та превентивні заходи, ніж потім боротися з хронічним захворюванням.

Для Діви

Незважаючи на всю розважливість і прагматичність Дів їм не вдасться уникнути негативного впливу зовнішніх факторів. Астрологи рекомендують вам відійти на час від справ, відправившись в короткострокову відпустку. Дівам, які будуть змушені залишитися на робочому місці, коштує п’ять разів подумати, перш ніж робити будь-яку дію, так як високий ризик наламати чимало дров. Пощастить хіба що тим, хто працює на творчій ниві – є ймовірність, що ви нарешті-то заслужите визнання громадськості.

Проблем, пов’язаних з грошима, не передбачається, однак вам все-таки доведеться позичити невелику суму з кубушки, прихованою на чорний день. Можливі розбіжності з другою половинкою, яка несподівано стане проявляти ревнощі, натякаючи на ваші стосунки з колегою по роботі. Самопочуття Дів не доставить їм неприємностей, але перед настанням осені варто підтримати сили організму ударної порцією фруктів і овочів.

Для Терезів

Серпень сприяє тому, щоб внести у своє життя давно бажані зміни. Ваги можуть дозволити собі практично все – змінити місце проживання, сімейний статус, країну, професію і місце роботи. Будь кардинальна зміна буде користуватися заступництвом Півня. Однак для успішного завершення розпочатого вам доведеться докласти велика кількість сил і витратити весь вільний час. У професійній сфері на вас чекає визнання – колектив і начальство нарешті зможуть оцінити потенціал Ваг, що виразиться в матеріальному заохоченні.

Особисте життя Терезів буде наповнене яскравими зустрічами і побаченнями, одне з яких приведе до появи у вашій людини, гідного стати другою половинкою на довгі роки. Сімейні представники цього знаку можуть відчути непереборне бажання розлучитися з поточним партнером. Тим не менш, астрологи рекомендують боротися з цим спокусою, так як ви ризикуєте втратити більше, ніж придбаєте. Небесні світила не рекомендують Терезам є на ніч жирну і пікантну їжу, щоб організм не відреагував на це гострим приступом панкреатиту.

Для Скорпіона

Серпень поверне до життя багато проблемні питання, які здавалися Скорпіонам давно вирішеними. Привиди минулого будуть наступати з усіх боків, ускладнюючи життя як у професійній сфері, так і в особистих взаєминах. Подумайте, які недоброзичливці можуть нашкодити вам вдома і на роботі, щоб заздалегідь спробувати попередити їх удари. В ідеалі Скорпіонам рекомендується взагалі виїхати з країни, відправившись у відпустку в компанії коханої людини або близького друга. Коли наберетеся сил і вдосталь поніжитесь на сонечку, у вас вистачить енергії, щоб в мить ока розправитися з будь-якими негараздами.

Місяць обіцяє бути досить успішним з точки зору фінансів – цілком можливо, що вам повернуть старий борг, який ви давно зневірилися витребувати з позичальника. Самотні Скорпіони не повинні брати штурмом предмет своєї симпатії. Найкраща тактика буде полягати у вичікуванні і ненав’язливого нагадування про своє існування. Небесні світила попереджають про підвищений ризик побутових травм, так що будьте обережні при використанні електроприладів.

Для Стрільця

Початок серпня буде для Стрільців періодом, сприяє реалізації задуманих цілей. Півень вирішив сконцентрувати в цих днях все відпущене вам на серпень везіння, так що варто скористатися нагодою і максимально швидко закінчити поточні справи. Друга половина місяця буде характеризуватися різкою зміною обстановки: будинки стануть частими гостями скандали, а на роботі навколо вас будуть постійно спалахувати якісь інтриги і чвари. Запальні Стрільці можуть зірватися і посваритися з доброю половиною близьких людей і колег. Вихід, який пропонують зірки, полягає у використанні медитативних практик.

Вміння досягти повного розслаблення і спокою допоможе не тільки уникнути деструктивних конфліктів, але і підправить нервову систему. Фінансова складова життя буде радувати постійними грошовими надходженнями з найнесподіваніших джерел, тому Стрілець зможе без праці профінансувати особисті примхи і побалувати другу половинку приємним сюрпризом. Одиноким Стрільцям не варто без оглядки стрибати в черговий любовний вир — високий ризик того, що виринете ви з розбитим серцем.

Для Козерога

Козерогам належить один з найбільш вдалих місяців. Проблеми і тривоги, які будуть переслідувати більшість представників зодіакального кола, обійдуть їх стороною. А може і навпаки – хитрий Козеріг зуміє обійти всі труднощі, як тільки вони почнуть маячити на його життєвому горизонті. Серпень сприяє особистісному зростанню і саморозвитку. Особливо вітається вивчення іноземної мови і робота з новим програмним забезпеченням.

Представники даного знаку не будуть відчувати нестачу в грошах, проте це не привід витрачати їх тільки на свої примхи. Козерогам настійно рекомендується відкладати грошики, щоб до кінця року здійснити дійсно значущу покупку. Час відпустки краще всього провести зі своєю другою половинкою, віддавши дітей на піклування бабусь і дідусів. Так ви зможете повернути у відносини колишню романтику. Небесні світила прогнозують підвищений ризик аварій, для уникнення яких варто якомога частіше користуватися не особистим транспортом, а громадським.

Для Водолія

Представники цього знаку можуть подумати, що не помітили, як їм перебігла дорогу чорна кішка. З самого початку місяця неприємності почнуть сипатися на вашу голову як з рогу достатку. Єдине заспокоєння полягає в тому, що вони будуть дрібними, так що з вами не трапиться нічого гірше, ніж порваний в середині дня шнурок або втекти з каструлі молоко. По можливості варто взяти відпустку і вдатися до спокійного відпочинку в готелі за системою «все включено», тим більше що серпень сприяє подорожам і обіцяє Водоліям легку дорогу. Необхідні на організацію відпустки грошики можете взяти зі скарбнички повернувшись на роботу з новими силами, ви швидко заповните розтрату.

Зірки рекомендують задуматися про зміну сімейного статусу – Півень виключно благоволить людям, укладають шлюби в період його правління. Більш того, не затягуйте з потомством, щоб заручитися довготривалою підтримкою тотема нового року. Що стосується здоров’я, то в серпні зірки радять вам бути обережними на воді та не запливати далеко від берега.

Для Риб

Впертість Риб, яке вони будуть схильні проявляти в серпні, принесе в їх життя додаткові складності. Представники цього знака будуть самі копати собі яму, чомусь вирішивши проявити принциповість навіть в несуттєвих дрібницях. Все це призведе до ускладнення відносин в робочому колективі і вдома. Риби, не зуміли проявити потрібну гнучкість і поступитися особистими амбіціями, ризикують провести місяць на самоті. Тим не менш, серпень буде успішним з точки зору грошових надходжень.

Вам можуть несподівано заплатити за давно виконану роботу або видати премію за досягнення минулих періодів. Зірки рекомендують витратити гроші на облаштування та підвищення комфорту вашого житла. Самотні представники цього знаку можуть зустріти особистість, яка закрутить голову, але зникне з горизонту так само швидко, як і з’явиться на ньому. Сфера здоров’я не потурбує Риб, якщо вони не будуть нехтувати зоряної рекомендацією частіше гуляти перед сном на свіжому повітрі.