«Громада своїми руками»: в Петрівській школі відремонтували подвір’я

Нова бруківка, клумби і свіжий фасад – так виглядає нині школа у Петрівці. А ще декілька місяців тому тут був потрісканий асфальт, а діти обходили коріння старих дерев. Оновити двір вирішили батьки учнів.

Допомогла – Миколаївська сільрада, компанія ДТЕК та інші спонсори. Ідея облаштувати шкільне подвір’я перемогла на конкурсі «Громада своїми руками». І на неї ДТЕК виділив майже 149 тисяч гривень.

Шкільне подвір'я ДО ремонту

Тепер шкільних лінійок чекають і учні, і педагоги, і батьки. Оновлювали подвір’я разом: викорчували старі дерева та кущі, прибрали покришений асфальт, облаштовували клумби.

Шкільне подвір'я ПІСЛЯ ремонту

«Новий двір – це просто супер важливо для нас. Бо коли був старий асфальт, ми майже не могли спокійно по ньому ходити. Вчителі постійно наказували, щоб були обережними, не бігали. Зараз у нас зелене світло на перервах – можна бігати», — радіє 8-класник Петрівської школи Данил Чубченко.

Компанія ДТЕК – надійний партнер місцевих шкіл. Цю підтримує з 2013-го року, відколи тут збудували модульну котельню. В 2016-му школа взяла участь у проєкті «Енергоефективні школи: нова генерація», минулого року облаштували майданчик для дошкільнят.

Перша лінійка на шкільному дворі

«ДТЕК – саме на місцях опора регіону та держави. Тому для нас важливо, що заради оновлення шкільного двору згуртувалися громада, сільська рада та бізнес», — говорить менеджер з регіональної політики ДТЕК Павлоградвугілля Володимир Моргун.

Проте підтримує ДТЕК не лише навчальні заклади, а всі ідеї, що можуть зробити життя в регіоні кращим. Цьогоріч у Петропавлівському районі у конкурсі міні-грантів «Громада своїми руками» перемогли 11 проектів, з них 6 у Миколаївській ОТГ. Це кінотеатр-трансформер, шкільна Smart-лабораторія, ігрові майданчики та інше. ДТЕК інвестує в реалізацію цих ідей 820 тис. грн.