Громадські організації Дніпропетровщини здатні бути потужною силою

Важливу функцію зв’язку між владою та громадянським суспільством відіграє громадська рада при Дніпропетровській обласній державній адміністрації.

30 травня відбулось засідання громадської ради при Дніпропетровській обласній державній адміністрації. На ньому розглянули план роботи громадської ради на другий квартал 2018 року, обрали голову комітету з питань правової політики, забезпечення правоохоронної діяльності та взаємодії з органами внутрішніх справ. А також — обговорили таке важливе питання як проведення заходу «Ярмарок Громад­ських організацій». Зокрема,
28 червня громадська рада при Дніпропетровській облдержадміністрації запрошує громадські організації області взяти участь у ярмарку громадських організацій. Мета заходу — надати можливість активним громадським організаціям Дніпропетровщини розповісти про свою діяльність, сприяти встановленню партнерських відносин між громадою, бізнесом та владою регіону, створити простір для обміну досвідом. У програмі ярмарку — не лише презентації організацій та представлення власних ідей, але й можливість познайомитися з діяльністю інших організацій регіону, знайти однодумців та встановити нове партнерство.

«Громадські організації останнім часом стали потужним механізмом розвитку громадянського суспільства і важливим елементом для реалізації проєвропейських змін. Саме енергією та зусиллями багатьох активістів Дніпропетровщини було зупинено просування проросійських настроїв та провокацій. Організація безпеки, волонтерська підтримка фронту, допомога щодо вирішення питань лікування та реабілітації воїнів АТО засвідчили, що громадські організації регіону здатні бути потужною силою у моменти небезпеки та швидко реагувати на виклики сього­дення. Водночас, долаючи певні перешкоди, організації не завжди знають про парт­нерів у регіоні і часто діють самотужки, не залучаючи досвід та експертну підтримку інших. Тому громадська рада при Дніпропетровській облдержадміністрації планує створити простір для взаємодії громадських організацій Дніпропетровщини і взяти участь у ярмарку громадських організацій. Раді запросити всіх, хто працює у сфері розвитку громадян­ського суспільства, бачить перспективи власної організації в ефективному партнерстві та комунікації, має власне бачення розвитку сфери, на якій спеціалізується, та готовий обмінюватися досвідом й ідеями», — йдеться у повідомленні громадської ради.

Модераторами заходу виступлять: перший заступник Голови громадської ради при Дніпропетровській облдержадміністрації Вероніка Коміссар та профільний заступник Голови громадської ради Олена Зима.

Наразі триває реєстрація на ярмарок громадських організацій! Тож є шанс долучитися усім бажаючим!