Рани і відламаний хвіст: у Дніпрі авто понівечило тварину (Фото)

Муррмонт — кіт, понівечений під колесами автівки. Допомога небайдужих жителів Дніпра дозволить сплатити за операцію та лікування цієї нещасної тварини. Початок знайомства волонтерів Дніпра з цим бідолахою був стандартний: люди принесли в клініку збитого машиною звичайного вуличного кота, мовляв, приспіть його, щоби не мучився.

«Лікарі не згодилися на такий варіант, і запропонували нам разом з ними спромогтися вилікувати його. Чесно скажемо, в нас були сумніви щодо його перспектив вижити: зламана вщерть щелепа, відламаний хвіст, глибока рана на шиї. Але в Муррмонта були зовсім інші плани! Рентген показав, що в цього перемеленого мов у м’ясорубці хлопця всі кістки цілі. Операція виправила понівечену щелепу, рану зашили, хвостом довелося пожертвувати. Муррмонту доведеться пару тижнів їсти через зонд, але потім він їстиме самостійно», — написали волонтери «Верности».

Допоможіть розрахуватися за операцію, спеціальну їжу та за лікування малого у стаціонарі протягом кількох тижнів. Коли котик почне самостійно їсти та ходити, обов`язково знайдуть йому сім’ю, адже він такий славний!

ДОПОМОГТИ можна на карту ПриватБанку № 4731 2191 1353 6209 або Монобанку № 5375 4141 0815 4955 ШЕВЧЕНКО ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА.
(ВКАЗАТИ тут чи на форумі ДАТУ, ЧАС та суму допомоги), бажано з поміткою «Для Муррмонта»
Або на поточний рахунок организації:
№ 26000060369643, валюта UAH (Гривня)
ЕГРПОУ: 36365434
Отримувач: ВIРНIСТЬ, ДМГОЗТ
Банк отримувача: ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» м. Дніпро
МФО: 305299
Призначення: благодійна допомога з приміткою «Для Муррмонта» _________________________________________________
ЦЕ ВАЖЛИВО!
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
БУДЬ ЛАСКА, ОБОВ’ЯЗКОВО ПИШІТЬ У КОМЕНТАРЯХ час\дату\суму перерахування — це важливо! Дякуємо за вашу допомогу та небайдужість!
Якщо гроші перераховуються з примітками «кому найбільш потрібно», «на срочников», то гроші ідуть у фонд (тобто конкретно тій тварині, у темі якого вы написали, гроші не перераховуються!)
Будь ласка, зберігайте квитанції протягом тижня.

 

Головне фото: pixabay