Проєкт “Контакт2U” допомагає відновитися переселенцям і містянам Дніпра

28 квітня 2024 року відбулася чергова зустріч-нетворкінг «Коло знайомств» проєкту «Контакт2U», створеного ГО «Сила майбутнього».

На початку заходу Світлана Лук’янченко – співзасновниця ГО «Сила майбутнього» та проєкту «Контакт2U», громадська діячка та переселенка з Луганська – познайомила учасників з історією проєкту і діяльністю організації.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Погляд у минуле та сучасне проєкту продовжила координаторка проєкту Марина Журавська, провівши підтримуючий креативний процес для всіх учасників заходу.

Після цього Алевтина Ковтун – арт-терапевтка та тренерка проєкту «Контакт2U» – провела об’єднуючу арт-практику, під час якої учасники (-ці) в малих групах створили і презентували ідеї власних креативних заходів, на основі досвіду проєкту і спільноти.

Нетворкінг тривав і під час каво-брейку. Учасники знайомили своїх співрозмовників (-ць) із власною діяльністю та інтересами, налагоджуючи нові корисні і теплі контакти.

За традицією на завершення зустрічі відбувся виступ плейбек-театру від Творчої спільноти «Фарба Фабра», під час якого глядачі розповідали історії про себе, а команда плейбек-театру одразу ж відігравала щойно почуту історію на сцені, надаючи їй естетичної форми. В історіях оповідачів герої знаходили своє місце в новому місті та в новому світі.

Під час усього заходу працював дитячий простір, де діти віком 4-10 років мали змогу відвідати майстер-клас з хенд-мейд та пограти у настільні ігри. А їхні мами в цей час могли не відволікаючись брати участь в активностях «Кола знайомств».

Для довідки

Ознайомитися детальніше з проєктом та організацією можна на сайті. Долучитися до спільноти «Контакт2U» і безкоштовно відвідувати заходи проєкту можна, доєднавшись до телеграм-каналу https://t.me/+JddXww6D7aQ0ODBi

Організатором нетворкінгу виступає ГО «Сила майбутнього» у співпраці з ГО «Творче об’єднання “Фарба Фабра”». Проєкт реалізується за підтримки Федерального уряду Німеччини у межах програми «Громадянська служба миру».

З 2018 року громадська організація “Сила майбутнього” у тісній співпраці з Громадянською службою миру (Civil Peace Service), що фінансується Федеральним Урядом Німеччини, працює в сфері миробудівництва. Першим проєктом в цьому напрямку став навчальний проєкт для українських вчителів “Митці згоди”. З початку повномасштабного вторгнення ГО «Сила майбутнього» розширила свою діяльність, охопивши новим проєктом “Контакт2U” представників переселенців, які потрапили до Дніпра та області внаслідок військових дій, та представників місцевих громад.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!