В Україні знизилися ціни на популярний овоч

В Україні ціни на тепличний огірок продовжують інтенсивно знижуватися, причому на цей час українські комбінати вже відвантажують цю продукцію істотно дешевше, ніж рік тому.

Головною причиною знижувального цінового тренду представники тепличних комбінатів вважають сезонне збільшення пропозиції цієї продукції в умовах досить низького попиту. Про це повідомляє EastFruit.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Сьогодні ціни на тепличний огірок в Україні становлять від 20 до 60 гривень за кілограм ($0,51-1,52), що в середньому на 28% менше, ніж наприкінці минулого тижня. За словами операторів ринку, причин для такої ситуації було декілька.

По-перше, запаси в комбінатах були стабільними і в достатніх обсягах, що призвело до помітного збільшення пропозиції на ринку. Водночас попит на огірки помітно погіршився порівняно з минулим тижнем. В результаті продавці змушені були знижувати ціни, щоб підштовхнути обсяги продажів та уникнути накопичення великих запасів нереалізованих товарів на складах.

Варто додати, що наразі тепличний огірок в Україні вже коштує в середньому на 57% дешевше, ніж у середині травня 2023 року. При цьому виробники не виключають можливості подальшого зниження цін за умови збереження нинішніх темпів збуту.

фото з відкритих джерел

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!