Інноваційний прорив Дніпропетровщини – всій Україні: область навчає інші регіони переводити екологічні адмінпослуги в режим онлайн

Дніпропетровщина першою в Україні перевела екологічну адмінпослугу в режим онлайн. За розпорядженням Кабміну досвід області тепер переймає решта регіонів. Фахівці ОДА вже провели семінар для колег з усієї країни. Показали, як працює спеціальний сайт. Набуті знання держслужбовці відпрацьовуватимуть у тестовій версії ресурсу два тижні. Далі – запускатимуть таку адмінпослугу в своїх регіонах.

«Дніпропетровщина впроваджує електронні сервіси в різні сфери життя – від адмінпослуг до держзакупівель. Сфера екології – не виняток. Ми першими в Україні запустили декларацію про відходи онлайн. Тепер ділимося досвідом з усією країною. Ми вже показали спеціалістам інших областей, як працює система. Дали їм доступ до тестової версії сайту. Протягом двох тижнів наші фахівці відповідатимуть на питання від колег.  Далі департаменти екології зі всієї країни розпочнуть впроваджувати таку послугу в своїх регіонах», — розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Оформлення декларації про відходи в режимі онлайн – це швидко, ефективно та прозоро. Припуститися помилки в електронній декларації практично неможливо, на відміну від паперової версії. Онлайн система скорочує час подачі документів до кількох хвилин та мінімізує корупційні ризики. Послуга стане в нагоді 23 тисячам підприємців Дніпропетровської області.

Зупинятися на досягнутому в Дніпропетровській ОДА не збираються. В найближчих планах – перевести в електронний формат ще кілька екологічних адмінпослуг. Це дозволи на відходи, на спецводокористування та на викиди забруднюючих речовин.

На сьогодні у Дніпропетровській області в режим онлайн переведено понад 170 найпопулярніших адмінпослуг.

Добавить комментарий