Каталися на ліфті та вчинили бійку: мешканці Дніпра «відзначилися» на вихідних

У деяких мешканців Дніпра вихідні пройшли по-особливому. Так, 16 листопада патрульні прибули на проспект Металургів. Жінка викликала поліцію, бо до її житла проник невідомий. Охоронці порядку підійшли до помешкання і побачили зламані двері та вибиті шибки. Всередині був суцільний безлад. Обстеживши житло, патрульні виявили невідомого. Той ховався за диваном. Чоловік перебував у стані сильного алкогольного сп’яніння. Чому тут знаходиться — не міг пояснити. На місце події інспектори викликали слідчо-оперативну групу та доставили громадянина до Новокодацького відділку поліції.

Також того дня ввечері в супермаркеті на проспекті Яворницького поліцейські затримали чоловіка, який ліз у бійку до охоронців, пошкодив майно магазину. Громадянина доставили до Дніпровського відділку поліції, склали на нього адміністративні матеріали та передали психіатричній бригаді, оскільки чоловік поводився неадекватно.

У неділю мешканці одного з будинків житлового масиву пожалілися на 102 про те, що невідомі хуліганять у під’їзді, а саме — без перерви катаються на ліфті. Патрульні виявили на одному з поверхів 2 чоловіків. Ті перебували у стані алкогольного сп’яніння. Один з них поводився неадекватно, не припиняв правопорушення, тож громадянина затримали та доставили до Шевченківського відділку поліції. На чоловіка склали протокол за ст.178 КУпАП (Перебування у п’яному вигляді в громадському місці).