Казка поруч з нами: У міськраді пропонують маленьким дніпропетровцям написати листа Святому Миколаю

 

Напередодні зимових свят, за ініціативи мера Дніпропетровська Бориса Філатова, у міськраді оголосили конкурс дитячих листів “Казка поруч з нами”. Уже завтра, 9 грудня, о 12.00 в холі ради встановлять спеціальну скриньку Святого Миколая. Тут малеча зможе залишати свої листи для Чудотворця. Про це під час прес-конференції повідомили депутати міської ради Анастасія Староскольцева та Юлія Дмитрова.

проект

“Написати листа можна не лише Святому Микалаю, а й навіть депутатам міської ради. У нашому конкурсі жодних обмежень. Малеча може розповісти про свої мрії у листах, малюнках і аплікаціях”, – сказала депутат міської ради Анастасія Староскольцева.

проект1

«Чарівна скринька бажань» стоятиме у холі міськради до 16 грудня. Наступного дня організатори разом із конкурсною комісією її відкриють та оберуть перших трьох переможців. Подарунки для них купуватимуть депутати фракції “УКРОП” за власні кошти.

Аби відчути присутність казки та святкового настрою змогли більше дітей, до акції також закликають долучитися інших представників депутатського корпусу міськради.

“Бюджетних коштів не буде витрачено ні копійки. Тому ми закликаємо депутатів інших фракцій приєднатися до нашої ініціативи. Так ми зможемо втілити більше дитячих бажань”, – зазначила депутат міської ради Анастасія Староскольцева.

прект2

Авторів листів просять не забувати залишати свої контактну адресу та номер телефону. Це потрібно для того, аби організатори мали змогу зв’язатися з переможцями конкурсу “Казка поруч з нами”.

Вручення омріяних подарунків відбудеться 18 грудня у приміщенні міської ради.

Крім того, до зимових свят у міськраді підготували сюрприз для дітей військовослужбовців і малечі з малозабезпечених сімей.

“Ці діти отримають квитки на виставу “Щелкунчік” та солодкі подарунки. Необхідні списки нам передадуть волонтери і оперативне командування “Схід”, – розповіла депутат міської ради Юлія Дмитрова.

Залишити відповідь