Кинологи Днепропетровщины провели собакотерапию для беженцев (фото)

На Днепропетровщине кинологи Павлоградского поисково-спасательного отряда «Антарес» и юные спортсмены секции спорта с собаками-терапевтами ФСК им. Шкуренко провели 4 встречи с детьми и взрослыми, которые из-за войны вынуждены были покинуть свои дома. Об этом рассказала руководитель отряда Лариса Борисенко, сообщает Городской сайт.

собакотерапия_Павлоград

«Нам вдалося подарувати хоч трішки тепла та позитиву, зробити так, щоб діти та дорослі – посміхалися та навіть сміялися. Веселі, смішні трюки від добрих чотирилапих, ігри, яки провела вчітелька Катерина, яка сама прибула до нашого міста з під обстрілів декілька днів потому та одразу долучилася до нашого загону.

собакотерапия_Павлоград

Ми проїхали декілька локацій. Де були – то наша справа. Ми бачили посмішки, просте та тепле спілкування, сміх та радість – та відчували, як же це цінно, так цінно в цей час для всіх нас.

собакотерапия_Павлоград

Вдячні за розуміння та допомогу з организацією зустрічей всім відповідальним особам, завдяки кому ми змогли принести радість тим, кому вона край потрібна», – написала она.

собакотерапия_Павлоград

Также Лариса Борисенко сообщила, что волонтеры отряда «Антарес» с первого дня войны круглосуточно находятся на дежурстве с собаками-спасателями. Другие «антаресовцы» работают в составе сводной группы из четырех поисковых организаций страны на «горячей линии по поиску пропавших людей».