Кішки знають, коли господарі розмовляють із ними

Французькі дослідники вивчили поведінку 16 улюбленців і зазначили, що котячі розуміють звернення господарів до себе. А те, що вони на це не реагують, — інше питання, повідовмляє “НВ“.

Щасливі власники барсиків, відзначаючи індеферентну реакцію улюбленців на себе часом запитують: «Чи розуміє мене взагалі мій кіт?».

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Вчені з Університету Парижа Х Нантера мають відповідь. І вона позитивна. У проведеному дослідженні кішки демонстрували всі ознаки розуміння того, що господар звертається саме до них: посмикували хвостом чи вухами, моргали, відволікалися на мить від своїх справ.

При цьому зоологи виявили, що кішки розрізняють модуляцію голосу господаря. Одна й та сама фраза, сказана з особливою інтонацією, яку людина зазвичай використовує під час розмови з дітьми чи тваринами, і звичайним тоном, викликала різну реакцію улюбленця.

Тварини реагували лише на свого власника. Звернення сторонніх людей не викликали в них жодного інтересу.

Раніше дослідники виявили іншу цікаву особливість котячої психіки. З’ясувалося, що ці тварини показують глибоку емоційну прихильність господареві, коли точать кігті об меблі. Ще однією ознакою щирої котячої любові до хазяїна виявився нічний крик.

фото із відкритих джерел

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!