Київстар встановлює в Дніпрі обладнання для 3G/4G

Національний телеком-оператор Київстар інформує абонентів у м. Дніпро про роботи з оновлення обладнання базових станцій. За допомогою установки сучасної апаратури компанія розраховує поліпшити якість послуг і розширити можливості своєї мережі мобільного зв’язку.

З 6 лютого 2017 року технічні фахівці Київстар почнуть роботи з установки на базових станціях у Дніпрі та передмісті нового високотехнологічного обладнання. Сучасна апаратура найкращих світових виробників підтримує різні стандарти зв’язку, в тому числі 3G і 4G. Модернізація мережі не тільки поліпшить якість послуг, але і надасть абонентам найсучасніші сервіси мобільного зв’язку в майбутньому.

Під час проведення технічних робіт можливе короткочасне зростання навантаження на окремих базових станціях, що не матиме істотного впливу на роботу мережі. Мобільний трафік у зоні проведення робіт перенаправляється на сусідні базові станції. Це дозволить підтримувати безперебійне надання послуг під час заміни обладнання.

Про початок робіт компанія завчасно попереджає абонентів за допомогою SMS, а також на офіційному сайті – https://kyivstar.ua/dpsw.

Для зручності клієнтів і технічної безпеки роботи будуть проводитися в години мінімального навантаження на мережу та виключно в світлий час доби. У разі потреби виклику служб екстреної допомоги, а саме 101, 102, 103 і 104, абоненти Київстар зможуть дзвонити на єдиний номер екстреного виклику – 112.

Установка нового високотехнологічного обладнання є необхідною умовою подальшого розвитку мережі. Завдяки цьому з’явиться можливість оптимізувати якість зв’язку та підвищити швидкість інтернету.

В рамках національної програми з модернізації понад 7000 базових станцій Київстар вже обладнано устаткуванням для мереж 3G і 4G/LTE. У 2017 році національний телеком-оператор планує оновити ще 3000 базових станцій.

Довідка про Київстар

Київстар – український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 3G. Послугами оператора користуються понад 25 млн абонентів мобільного зв’язку.

Акціонери Київстар – міжнародна група VimpelCom Ltd. (офіс у Нідерландах), акції якої знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк.

Київстар більше 19 років працює в Україні, є одним з найбільших платників податків і одним з найкращих роботодавців, а також соціально відповідальною компанією.

За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.

Добавить комментарий