Коли має завершитися капремонт траси Дніпро-Запоріжжя?

Капітальний ремонт автомагістралі державного значення Дніпро-Запоріжжя мають завершити в сезон, сприятливий для асфальтування, – тобто до середини жовтня.

«Ми на Дніпропетровщині робимо акцент на капітальному ремонті доріг. Нині роботи ведуться як на комунальних автошляхах, так і на трасах державного значення. Дуже часто це дороги, що не бачили якісного асфальту по кілька десятиліть», – зазначив Валентин Резніченко.

Трасу Дніпро-Запоріжжя Н-08 ремонтують із середини травня. Одна підрядна організація укладає асфальт від обласного центру, інша йде назустріч від кордону із Запорізькою областю.

«Підрядники уклали майже 125 тисяч тонн асфальту, – розказав виконуючий обов’язки начальника Служби автодоріг Дніпропетровської області Геннадій Немога. – Фінансування є, чекаємо на чергове надходження коштів. Роботи виконаємо в повному обсязі та своєчасно».

Водії готові заради рівного шляху потерпіти тимчасові незручності.

«Хочеться, аби скрізь були такі дороги, особливо, на Нікополь», – висловив побажання водій із Дніпра Станіслав Серещенко.

«Дорога на Запоріжжя була неприглядна, яма на ямі. Через це часто виходила з ладу ходова частина – ремонт обходився в копієчку,– розказав водій вантажівки Андрій Степчук. – Зараз дорога змінюється на очах. Їздити стає приємно й безпечно».

Автомагістралі ремонтують також у криворізькому та донецькому напрямках.

«Капремонт провідних автомагістралей області – результат співпраці Укравтодору, Міністерства транспорту й інфраструктури, Служби автодоріг області та ДніпроОДА. Усі роботи мають завершитися до середини жовтня», – наголосив радник голови ДніпроОДА Юрій Голик.

Крім автомагістралей, на Дніпропетровщині капітально ремонтують комунальні дороги. За два роки вже зроблено понад 300 шляхів, у планах до кінця 2017-го – ще 160.