Коли школярі Дніпропетровщини складатимуть пробне ЗНО

Із 8 січня по 31 січня 2019 року відбудеться реєстрація усіх бажаючих на участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні. Абітурієнти зможуть перевірити свої знання з 11 навчальних предметів. Про це повідомили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської ОДА.

«Усім, хто готується складати влітку ЗНО, важливо спробувати свої сили під час пробного тестування. Це не лише допоможе школярам оцінити свій рівень навчальних досягнень, а й психологічно підготуватися до тестів, відчути атмосферу справжніх іспитів та навчитись правильно розподіляти свій час» — зауважили в департаменті освіти та науки Дніпропетровської ОДА.

16 березня абітурієнти зможуть написати пробний тест з української мови і літератури. 23 березня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії чи іноземних мов — англійської, іспанської, німецької та французької. У день проведення пробного ЗНО учасники зможуть написати тест лише з одного навчального предмета.

Реєстрація на участь у пробному ЗНО триватиме з 8 по 31 січня 2019 року на сайті Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти.