Компанія Xiaomi представила новий гаджет

Компанія Xiaomi представила новий гаджет Xiaomi Mijia Sleep Wake-up Lamp, який поєднує функції розумного світильника і будильника. Краудфандингова кампанія розпочнеться 15 червня, спочатку пристрій можна буде купити за 81 доларів, після чого ціна збільшиться до 89 доларів, повідомляє portaltele.com.ua.

У даному світильнику використовуються 198 світлодіодів, він може імітувати 15 бачивши білого шуму та 10 видів динамічних сцен, які дозволяє краще засинати та прокидатися. Увечері пристрій можна динамічно імітувати процес заходу сонця, а вранці – світанку. За пів години до пробудження світло почне повільно вмикатися, щоб максимально підготувати ваше тіло до пробудження.

Під час занять йогою ви також можете включати режим дихальної медитації та робити регулярні глибокі вдихи під переливи світла, щоб розслабити тіло та розум. Корпус будильника має довжину та ширину 235 та 159 мм відповідно, а його маса становить 1,1 кг. Виробник заявляє, що гаджет призначений для людей, які страждають на безсоння або люблять створювати атмосферу в будинку.