Кожна четверта українка страждає від депресії — результати опитування

Нещодавно було проведено всеукраїнське опитування серед жінок на тему здорового способу життя. Результати виявились не втішними — більше половини українок вживають алкоголь через нервовий стан. Крім того, багато жінок відзначили у себе безсоння. Про це заявив голова правління Асоціації «Українські центри нових технологій здоров’я» Владислав Сила на прес-конференції в Києві, пише gazeta.ua.

Згідно з результатами всеукраїнського опитування, близько 46% українок відзначають у себе порушення сну, а 44% страждають від хронічної втоми.

«Ми робили опитування по суб’єктивному відчуттю жінок щодо їх стану здоров’я. Так, порушення сну відзначили близько 46% жінок, хронічну втому – 44% жінок, а часті головні болі – 34%», – повідомив Сила.

За його словами, 25% жінок відзначили у себе стан депресії. Що стосовно шкідливих звичок, то близько 54% українських жінок зізналися у вживанні алкоголю, а 21% жінок — курять.

«Близько 54% жінок постійно або дуже часто вживають алкогольні напої. Майже 21% жінок постійно або періодично практикують куріння. В наших опитуваннях результати розподілилися так, що 12% жінок курять регулярно, а близько 9% роблять це час від часу», – відзначає голова правління Асоціації.

Також Владислав Сила уточнив, що найбільший відсоток жінок, у яких є перераховані шкідливі звички, припадає на категорію жінок у віці від 30 до 39 років.

Добавить комментарий