Красуні з Кам’янського здобули численні нагороди на чемпіонаті України (Фото)

Близько ста спортсменів з 11 областей України взяли участь у чемпіонаті України з шашок-100 серед молоді, який нещодавно завершився в Івано-Франківську. У трьох видах шашкових програм – класична гра (2 години на партію кожному учаснику), швидка гра (15 хвилин на партію) та блискавична гра (3 хвилини на партію) – були розіграні 18 комплектів нагород та путівки на чемпіонати світу (Туреччина) та Європи (Польща).

Честь Дніпропетровської області у трьох вікових категоріях (юнаки та дівчата до 10, 16 та 26 років) захищали 17 спортсменів, серед яких було чимало іменитих шашкістів не тільки регіону, а й усієї країни. Приємно, що серед 15 нагород, які були завойовані спортсменами Дніпропетровщини, 12 медалей – на рахунку шашкістів Кам’янського.

грамоти_шашки

Найкращий результат кам’янчани показали у віковій категорії до 26 років. Саме тут нашими дівчатами було завойовано три золоті, одну срібну та дві бронзові нагороди. Два чемпіонських титули у класичній та швидкій грі вдалося вибороти кандидату в майстри спорту, студентці 5 курсу ДДТУ Ользі Губарєвій. На її рахунку також – бронзова нагорода у блискавичній грі. Тренер-викладач ДЮСШ №3, кандидат у майстри спорту Альона Губарєва у класичній грі прибула до фінішу третьою, проте у блискавичній грі їй уже не було рівних (підсумок – золота медаль молодіжного чемпіонату).

грамоти_шашки

Срібну нагороду у блискавичній грі також виборола студентка 2 курсу ДДТУ Анастасія Лашкова. У вирішальній останній зустрічі їй все ж таки вдалося перемогти нездоланну суперницю з Києва та отримати при рівності набраних очок кращі показники під час підрахунку додаткових критеріїв.

Приємна несподіванка очікувала кам’янських вболівальників у віковій групі «дівчата до 16 років». Тут чемпіонський титул двічі зуміла вибороти учениця СШ №23 Дар’я Коротка, яку тренує Коротка О.В. (ДЮСШ №2). Спочатку Дар’я приймала поздоровлення після класичної програми, а вже через два дні їй аплодували за яскравий виступ у блискавичній грі.

грамоти_шашки

У швидкій грі бронзову нагороду в цій віковій категорії здобула учениця ліцею нових інформаційних технологій Віра Попруга. У наймолодшій категорії срібло чемпіонату країни серед юнаків у швидкій грі дісталося учню СШ №40 Іллі Балабану. В турнірі серед дівчат відзначилася учениця СШ №40 Єва Бабій, на її рахунку – срібло у швидкій грі та бронза у блискавичній грі. Обох юних шашкістів тренує Губарєва А.І. (ДЮСШ №3), повідомляють у прес-службі міськради

Добавить комментарий