Кришталеве здоров’я: у Дніпрі волонтери рятують майже безнадійних тварин (Фото)

У дніпровській клініці Боря не давав доторкнутися до щелепи, голосно і відчайдушно кричав – так у нього все боліло. Видно було кров, відколи й залишки зубів на верхній і нижній щелепі з одного боку. Температура знижена. Стало зрозуміло, що без операції в порожнині рота не обійдешся. Розповідають волонтери Дніпра.

“Коли ввели наркоз і оглянули вже ретельніше, виявилася пухлина в роті. Аналізи показали, що нирки і печінка уражені. А ще трохи пізніше несприятливий прогноз підтвердився: у Борі лейкоз, і здоров’я тварини просто кришталеве – чи не розбити б… Боря зараз дуже слабенький, практично нічого не їсть, на крапельницях і уколах. Будь ласка, допоможіть сплатити борг за операцію, що накопичився вже у сумі понад 4 000 грн”, – звертаються волонтери “Вірності”.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

ДОПОМОГТИ можна на карту ПриватБанку № 4731 2191 1353 6209 або Монобанку № 5375 4141 0815 4955 ШЕВЧЕНКО ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА
(ВКАЗАТИ тут чи на форумі ДАТУ, ЧАС та суму допомоги), з поміткою “ДЛЯ БОРІ»
Або на поточний рахунок организації:
UA52 305299 00000 26000060369643
ЄДРПОУ: 36365434
Отримувач: ВIРНIСТЬ, ДМГОЗТ
Призначення: благодійна допомога з поміткою «ДЛЯ
БОРІ»_________________________________________________
ЦЕ ВАЖЛИВО!
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
БУДЬ ЛАСКА, ОБОВ’ЯЗКОВО ПИШІТЬ У КОМЕНТАРЯХ час\дату\суму перерахування – це важливо! Дякуємо за вашу допомогу та небайдужість!
Якщо гроші перераховуються з примітками “кому найбільш потрібно”, “на срочников”, то гроші ідуть у фонд (тобто конкретно тій тварині, у темі якого вы написали, гроші не перераховуються!)
Будь ласка, зберігайте квитанції протягом тижня.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!