«Кристал» та «Алмаз»: відпочинок, яким захочеться насолодитися знову

У мальовничому українському Прикарпатті причаїлося маленьке курортне місто Трускавець. Поряд – величне передгір’я Карпат. Таке чисте повітря як тут, рідко де знайдеш. Тому й називають Карпати «Легенями Європи».

У нагірній частині Трускавця, поряд із старовинним курортним парком та бюветом мінеральних вод розмістилися як два брати – санаторії «Кристал» та «Алмаз». Чисте повітря, близькість до лісового масиву та передгір’я Карпат, незабутній пейзаж, який відкривається з вікон, все це сприяє Вашому прекрасному настрою, відпочинку та оздоровленню.

Повз санаторії Ви не пройдете, оскільки вони знаходяться в центральній частині Трускавця. Тут же, в декількох хвилинах ходьби, буквально навпроти здравниць і бювет з лікувальною водою «Нафтуся», випити яку їдуть з різних куточків земної кулі. Розташування санаторіїв «Алмаз» та «Кристал» поряд із лісом та курортним парком наповнить кожен Ваш день свіжістю. Погодьтеся, завжди приємно посидіти в тіні дерев, крони яких впираються в небо. Листя шепоче в унісон Вашому душевному стану.

санаторий Алмаз

Санаторії входять в структуру ТОВ «Українська готельна група». Оздоровниці по праву належать до тих лікувальних закладів, з яких починався бальнеологічний курорт Трускавець в тому вигляді як він є сьогодні. «Кристал» та «Алмаз» приймають гостей Трускавця понад сорок років, весь цей час здобувався безцінний досвід санаторно-курортного оздоровлення. Сьогодні імідж санаторіїв формує якісна лікувально-діагностична база та дбайливо збережені традиції лікування на курорті. «Кристал» та «Алмаз» це місце, в якому Вам забезпечать як комплексне лікування, так і гармонійний відпочинок.

санаторий_кристалл
У санаторіях працюють урологічне та терапевтичне відділення. Тут лікують нирки, печінку, захворювання шлунково-кишкового тракту, обміну речовин, опорно-рухового апарату, серцево-судинні недуги та захворювання верхніх дихальних шляхів. Висококваліфіковані лікарі проведуть діагностику, призначать курс лікувально-оздоровчих процедур кожному гостю з урахуванням діагнозу і медичних показань. Пропишуть курс прийому мінеральних вод та підберуть необхідну дієту.

Корпуси санаторіїв «Кристал» та «Алмаз» з’єднанні критим переходом між собою та з курортною поліклінікою і водолікарнею, де надається комплекс лікувальних та діагностичних послуг. Сучасне обладнання та кваліфікований персонал дозволяють проводити широкий спектр різноманітних обстежень і процедур.

9851294

Основні показання для лікування на курорті
— Захворювання органів травлення та печінки: гастроентерологічні захворювання, дискінезія жовчовивідних шляхів, жовчного міхура і мішечника, хронічні коліти та ентероколіти, холецистити, хронічні панкреатити у стадії нестійкої та стійкої ремісії, жовчокам’яна хвороба, хронічні гепатити токсичної та вірусної етіології у стадіях мінімальної та помірної активності.
— Урологічні захворювання: хронічні пієлонефрити і цистити, сечокам’яні хвороби, діатези, післяопераційні стани, природні ниркові аномалії, хронічні простатити.
— Захворювання обміну речовин: ожиріння, цукровий діабет у стані стабільної компенсації, порушення вуглеводного обміну.

9851311

Рекомендований термін проходження санаторно-курортного лікування – 14-18 днів.

У санаторіях «Кристал» та «Алмаз» пропонують номери таких категорій: економ, стандарт, покращений. У всіх номерах до Ваших послуг телевізор, холодильник, меблі, санвузол з душовою кабіною/ванною, набір рушників.

9719410

Послуги харчування для відпочиваючих у санаторіях «Алмаз» та «Кристал» надаються у «Дієтичній їдальні», яка з’єднана з санаторіями накритим переходом. Для обслуговування відвідувачів існують три обідні зали загальною кількістю 875 місць.

столовая
Тут суворо дотримуються принципу здорового харчування, готують смачно і якісно. Дієтичне харчування — це невід’ємна частина санаторно-курортного лікування, у їдальні запропоновано 5 дієтичних раціонів:
• Раціон № 1 – при хронічних захворюваннях шлунку з підвищеною кислотністю та при хронічних панкреатитах;
• Раціон № 2 – при хронічних захворюваннях шлунку із пониженою кислотністю і при хронічних холециститах;
• Раціон № 3 – при порушенні обміну речовин, цукровому діабеті, ожирінні;
• Раціон № 4 – при захворюваннях серцево-судинної і сечовидільної систем;
• Раціон № 5 – для практично здорових людей, а також для хворих із захворюваннями, що не вимагають особливої необхідності в дієтхарчуванні (гінекологія, неврологія і т.д.).
На Ваш вибір 4-разове харчування – стандартне і по системі «шведський стіл».

Для любителів активного відпочинку санаторії «Алмаз» та «Кристал» пропонують відвідати спортивну пощадку, тренажерні зали, майданчики для ігор (волейбол, бадмінтон, настільний теніс). До того ж Ви можете скористатися конференц-залом на 60 місць, в якому розташовується цифровий кінотеатр з великим екраном. Свої послуги пропонують бібліотека, перукарня та косметичний кабінет. У санаторіях регулярно проводяться танцювальні вечори з «живою» музикою. Також систематично організовуються екскурсії по Трускавцю, з відвідуванням музеїв, історичних місць та поїздки в Карпати і на Закарпаття.

Адреса санаторію «Алмаз»: 82200, Львівська область, м.Трускавець, вул.Суховоля, 72,
офіційний сайт: www.almaz-truskavets.com.ua

Адреса санаторію «Кристал»: 82200, Львівська область, м.Трускавець, вул.Суховоля, 60,
офіційний сайт: www.kristall-truskavets.com.ua

Контактні телефони: тел.: +38 (03247) 6-00-20; моб.: +38 (067) 370-33-70;
тел/факс.: +38 (03247) 5-01-16
e-mail: sales1@ukrhotelgroup.com.ua, sales2@ukrhotelgroup.com.ua

Відпочивши один раз в санаторіях «Кристал» та «Алмаз»,

Вам неодмінно захочеться приїхати сюди знову!

Добавить комментарий