Курсанти зі Львова подарували частинку добра дітям Дніпропетровщини (фото)

Курсанти зі Львова зробили подарунок вихованцям будинку-інтернату з Дніпропетровщини. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Національної академії СВ.

Близько десятка дітей з Верхньодніпровського дитячого будинку-інтернату № 2 Дніпропетровської області отримали від майбутніх офіцерів книжки та різноманітне канцелярське приладдя. Гроші для цих подарунків курсанти зібрали, виступаючи у вертепі під час Різдвяних свят.

курсанти зі Львова

За словами одного з учасників вертепу курсанта Дмитра Артеменка, головною метою створення цього колективу було подарувати частинку добра дітям, котрі його потребують.

курсанти зі Львова

«Я сам з Півдня України. На жаль, там таких традицій не збереглося. Тому і для себе це було цікаво. І я дуже радий, що сьогодні ми змогли передати дітям подарунки, куплені на зібрані гроші. Надзвичайно приємно бачити посмішки на їхніх обличчях, усвідомлювати, що ми змогли їм хоча б трохи допомогти, а декому, навіть, здійснити мрію», — розповідає Дмитро.

курсанти зі Львова

Вихованці будинку-інтернату та їхні наставники, у свою чергу подякували курсантами за чуйність, а також щирими оплесками подякували їм за виконання колядок.

курсанти зі Львова

Як розповіла працівник Верхньодніпровського дитячого будинку-інтернату № 2 Любов Бондар, у їхньому закладі виховується близько 170 дітей, які, власне, і потребують такої допомоги, а головне — теплоти та любові.