Легендарна лікарня Дніпра відсвяткувала ювілей (Фото)

13 травня у Дніпрі 110-й ювілей відзначив Центр матері та дитини ім. Руднєва. За понад вікову історію в стінах закладу було врятовано сотні тисяч життів. Повідомляють у Департаменті охорони здоров’я населення Дніпровської міської ради.

Більше ста років тому волею всього однієї родини – купця Мартина Олексійовича Алексєєнко та його жінки Надії Іванівні була створена перша дитяча лікарня півдня України, що було унікальною подією як для того часу, так і зараз. Силами сформованого колективу тут вперше в Катеринославській губернії почали рятувати не тільки дорослі, а й дитячі життя.

Тут відкрився перший неонатальний стаціонар для лікування дітей перших днів життя, перше відділення реанімації, де шанс на життя отримували найважчі пацієнти.

Зараз це одна з найсучасніших лікарень Східного регіону України. Це 15 відділень, де надається допомога дітям від народження до 18 років хірургічного, ортопедичного, травматологічного, нейрохірургічного профілю. А з початком повномасштабної війни лікарня надає допомогу пацієнтам усіх вікових груп.