Лежала під пекучим сонцем: у Дніпрі травмовану тварину покинули в біді (Фото)

У Дніпрі спанієль Джессіка була знайдена з переломом кісток тазу на території гаражного кооперативу. Після того, як її переїхали автомобілем, вона пролежала у жахливу спеку декілька днів. Була знайдена у геть занедбаному стані.

«Зі слів власників гаражів, Джессіка мешкає на їх території більше п`яти років. Спочатку був умовний хазяїн, який і привів туди Джессіку. Але вже декілька років Джессікою ніхто не опікується, харчується вона тим, що перепаде. Складно уявити собі, як вона вижила в таких умовах. А ще складніше зрозуміти, як люди можуть кинути в біді свого найкращого друга», – розповідають волонтери «Верности».

Джессі зробили складну операцію. Вставили металеві пластини. Її чекає ще довга реабілітація та великі витрати.

«Ми не повернемо Джессі в жахливі умови і одразу шукаємо їй нового господаря, а також просимо допомогти сплатити за лікування», – звернулися до дніпрян волонтери.

ДОПОМОГТИ можна на карту ПриватБанку № 4731 2191 1353 6209 або Монобанку № 5375 4141 0815 4955 ШЕВЧЕНКО ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА.
(ВКАЗАТИ тут чи на форумі ДАТУ, ЧАС та суму допомоги), бажано з поміткою “Для Джессіки»
Або на поточний рахунок организації:
№ 26000060369643, валюта UAH (Гривня)
ЕГРПОУ: 36365434
Отримувач: ВIРНIСТЬ, ДМГОЗТ
Банк отримувача: ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» м. Дніпро
МФО: 305299
Призначення: благодійна допомога з приміткою «Для Джессіки»
ЦЕ ВАЖЛИВО!
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
БУДЬ ЛАСКА, ОБОВ’ЯЗКОВО ПИШІТЬ У КОМЕНТАРЯХ час\дату\суму перерахування – це важливо! Дякуємо за вашу допомогу та небайдужість!
Якщо гроші перераховуються з примітками “кому найбільш потрібно”, “на срочников”, то гроші ідуть у фонд (тобто конкретно тій тварині, у темі якого вы написали, гроші не перераховуються!)
Будь ласка, зберігайте квитанції протягом тижня.