У Дніпрі продовжують ліквідувати наслідки негоди

У Дніпрі триває ліквідація наслідків негоди, котра вирувала в місті ввечері 2 липня. Шквальний вітер обвалив близько 130 дерев, вивів з ладу загалом десять трамвайних і тролейбусних маршрутів. Пошкоджено також декілька зупинок громадського транспорту. Комунальні служби міста працювали всю ніч. Роботи тривають і донині. Привести місто до ладу після буревію планують до кінця дня. Повідомляють у прес-службі міської ради.

«Наші аварійні бригади працювали до ранку. Станом на дванадцяту дня відновлено майже всі мережі енергопостачання та ті, що необхідні для руху електротранспорту. До ранку розчистили всі проїзні дороги. Нині комунальні служби ліквідують наслідки у вигляді опалого гілля та демонтують зруйновані елементи», – зазначив заступник міського голови Михайло Лисенко.

Так, за його словами, в деяких будинках опалі гілки пошкодили дощові стоки та горища, однак масштабних пошкоджень не було. Водночас на житломасиві Тополя падіння дерева спричинило відсутність водопостачання. Проблему буде усунуто до кінця доби. Крім цього, власники чотирьох автівок, пошкоджених гіллям, вже звернулися до міської ради.

«Ми сказали, які документи необхідно скласти для звернення до комісії, котра займається відшкодуванням таких збитків», – додав заступник мера.

Від негоди постраждали двоє людей. Наразі відомо, що вони відмовилися від госпіталізації.