Лікарня Дніпропетровщини отримала багатофункціональні ліжка від Чехії

Одна з лікарень у Новомосковську, що на Дніпропетровщині, отримала дев’ять багатофункціональних ліжок. Вони, кажуть медики, дозволять мінімізувати ускладнення та скоротити час реабілітації. Нове обладнання передав Президент Чеської Республіки Петр Павел.

Лікар-травматолог Сергій у захваті від обновки, яку отримали від чеських партнерів. Розповідає: у ліжок – широкий функціонал.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

«Матрац комбінований з декількох матеріалів, що дозволяє уникнути пролежнів. Є індивідуальний пульт керування. Пацієнт може сам регулювати положення в ліжку. Воно працює як від мережі, так і від батареї, – розповів Сергій. – Обладнання – просто суперове! Це найвищий рівень».

Такі ліжка пристосовані для найтяжчих хворих, пояснює гендиректор лікарні Вадим. Відтак розмістити їх планують у післяопераційних палатах.

«Поставимо там, де люди потребують максимального догляду. Це обладнання дозволить уникнути ускладнень і зменшити терміни лікування, – наголосив він. – Лікарня розвивається, відкриваються додаткові блоки інтенсивної терапії. Ми дуже потребували саме таких ліжок».

Разом з медичною сферою, в пріоритеті співпраці між Дніпропетровщиною та Чехією – допомога переселенцям та відновлення зруйнованого ворогом.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!