Майже 100 тисяч книжок придбали для шкільних бібліотек області

Українська класика, світова література в українському перекладі, патріотичні твори. Цьогоріч близько 100 тисяч нових книжок надійшло до шкільних бібліотек Дніпропетровщини. На це з обласного бюджету було виділено понад 3 мільйонів гривень. Серію «Шкільна бібліотека» підготувало харківське видавництво «Фоліо».

Шкільні бібліотеки області поповнилися новими виданнями. Акцент – на сучасних та патріотичних творах.

На замовлення ДніпроОДА харківське видавництво «Фоліо» підготувало серію «Шкільна бібліотека» для учнів середніх і старших класів. Тут майже 100 тисяч книг, які входять до основної і додаткової програм з української та зарубіжної літератури.

«Сьогодні зростає попит на українську літературу. Аби україномовна книга стала ближчою до читача, підтримуємо національне книговидавництво та забезпечуємо бібліотеки області актуальними книжками. Цьогоріч для шкільних бібліотек Дніпропетровщини придбали близько 100 тисяч художніх творів. Наступного року оновлюватимемо фонди публічних бібліотек регіону», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Бібліотечні фонди поповнилися літературою, яка відповідає сьогоденню та запитам читачів. Серед книжок – українська класика, світова література в українському перекладі, патріотичні твори про події на Донбасі. Учням пропонують твори Марії Матіос, Юрія Винничука, Сергія Жадана, Євгена Положія, Анатолія Дімарова, Романа Зіненка, Ліни Костенко, Тараса Шевченка, Івана Франка та ін.

«Протягом 25 років незалежності України фонди шкільних бібліотек практично не оновлювалися. На полицях – майже 90 відсотків літератури, виданої за радянських часів. Команда Валентина Резніченка ламає стереотипи і поповнює бібліотечні фонди сучасними книгами. Цьогоріч Дніпропетровщина – найбільший замовник книг для шкільних бібліотек в Україні», – розказав директор видавництва «Фоліо» Олександр Красовицький.

Добавить комментарий