Майже 200 переселенців працевлаштувалися на Дніпропетровщині

На Дніпропетровщині працевлаштувалися вже 180 переселенців. Про це повідомив перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Орлов в ефірі телеканалу «Дніпро TV». Він зазначив – область стала внутрішнім хабом для людей, які виїжджають з охоплених бойовими діями регіонів.

«Дніпропетровщина – немов внутрішній хаб між Харківською, Луганською, Донецькою, Запорізькою, Херсонською областями. Ми забезпечуємо переселенців речами та продуктами харчування. Допомагаємо виїхати далі, в інші регіони країни. А тим, хто залишається – знайти роботу», – сказав Володимир Орлов.

Він додав – Україну підтримує багато країн. Допомагають біженцям, надсилають гуманітарну допомогу.

«Дуже вдячні нашим Збройним силам, територіальній обороні, правоохоронцям. Усім, хто боронить країну та Дніпропетровщину. На території області жодного загарбника немає. Підступи до регіону охороняються», – сказав Володимир Орлов.

В області продовжують діяти важливі державні програми. Зокрема, «Доступні кредити». Підприємство може отримати у кредит до 60 млн грн під 0% на період воєнного стану. Така ставка діятиме й ще протягом 1 міс після його завершення.