Мама і її цуценя: у Дніпрі потрібна допомога особливій «родині» (Фото)

У Дніпрі волонтери «Верности» врятували двох дівчаток ще взимку завдяки допомозі небайдужих дніпрян. Тоді, в люті морози, малесеньку собачку з крихітними шістьма цуценятами викинули у теплотрасу, де їх випадково знайшли волонтери. Через брак коштів не вдалося одразу забрати всіх на перетримку. Але жахлива подія змусила волонтерів діяти рішуче і негайно забирати всіх, хто залишився живий.

«Нам вдалося врятувати собачку-маму та двох її крихіток. Наразі один із цуценят знайшов свою родину. Собачку-маму стерилізували, але вона та її чудова донечка все ще чекають на свої родини. Всі зібрані раніше кошти пішли на оплату перетримки, обробки від паразитів та вакцинацію врятованої собачої родини. На жаль, кошти закінчилися раніше, ніж ми встигли знайти для всіх новий дім. Перетримка однієї собачки коштує 30 грн/доба. Тобто на двох у місяць необхідно 1800 грн. Допоможіть, будь ласка, зібрати необхідну суму. Також будемо щасливі, якщо ви захочете стати гарним господарем для наших чудових підопічних», – написали зоозахисники.

ДОПОМОГТИ можна на карту ПриватБанку № 4731 2191 1353 6209 або Монобанку № 5375 4141 0815 4955 ШЕВЧЕНКО ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА.
(ВКАЗАТИ тут чи на форумі ДАТУ, ЧАС та суму допомоги), бажано з поміткою “Для собачої родинки»
Або на поточний рахунок организації:
№ 26000060369643, валюта UAH (Гривня)
ЕГРПОУ: 36365434
Отримувач: ВIРНIСТЬ, ДМГОЗТ
Банк отримувача: ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» м. Дніпро
МФО: 305299
Призначення: благодійна допомога з приміткою «Для собачої родинки»
ЦЕ ВАЖЛИВО!
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
БУДЬ ЛАСКА, ОБОВ’ЯЗКОВО ПИШІТЬ У КОМЕНТАРЯХ час\дату\суму перерахування – це важливо! Дякуємо за вашу допомогу та небайдужість!
Якщо гроші перераховуються з примітками “кому найбільш потрібно”, “на срочников”, то гроші ідуть у фонд (тобто конкретно тій тварині, у темі якого вы написали, гроші не перераховуються!)
Будь ласка, зберігайте квитанції протягом тижня.