Масштабна допомога: Корея передала Україні автомобілі швидкої допомоги

Українська медична інфраструктура отримала значне підсилення завдяки міжнародній підтримці. Міністерство охорони здоров’я України повідомило про отримання 40 автомобілів швидкої допомоги від Корейського Червоного Хреста. Ця допомога стала можливою завдяки співпраці з урядом Кореї та Українським Червоним Хрестом.

Доновані авто — 20 KIA і 20 Hyundai Staria — розподілені між медичними установами різних областей України, включаючи Дніпропетровську, Донецьку, Закарпатську, та інші регіони, які найбільше постраждали від війни.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Загальна кількість отриманих Україною машин швидкої допомоги від Республіки Корея з початку 2022 року склала понад 150 автомобілів. Це важливо, адже, як зазначив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, з початку повномасштабного вторгнення пошкоджено або знищено понад 550 автомобілів екстреної допомоги.

Ці автомобілі оснащені всім необхідним для надання ефективної допомоги пацієнтам, які потребують невідкладного транспортування. Президент Корейського Червоного Хреста, доктор Кім Чул Соо, підкреслив значення цієї допомоги в контексті міжнародної солідарності та підтримки України у ці складні часи.

Допомога від міжнародних партнерів, як-от Республіка Корея, відіграє ключову роль у зміцненні української медичної системи і забезпеченні необхідної підтримки пораненим та хворим у часи війни.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!